başak duş firmasının telefonları
Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

DEMİRLER olarak 1995 yıllık şirket tecrübemiz ile Akrilik duş tekneleri ve banyo küvetleri üretmekteyiz. Ürünlerimizi hidromasaj sistemlerini de kullanarak, sağlık, ferahlık ve daha hijyenik bir banyo keyfine kavuşmanız amacı ile sizin beğeninize sunmaktayız.

Mamüllerimizin üretiminde kullanılan akrilik; parlak ve pürüzsüz yüzeyi ile diğer ürünlerde olduğu gibi mikrop ve bakteri barındırmaz, uzun seneler aşınmaz, parlaklığını ve hijyenikliğini muhafaza eder, düşük özgül ısısı sayesinde vücutla temas halinde sıcaklık hissi verir. Hafifliği ile nakliye, montaj, çeşitli aksesuar ve hidromasaj sistemlerinin uygulanması kolaydır, su sıcaklığını uzun süre bünyesinde tutar. Alkol ve bir çok klasik deterjana dayanıklıdır. Oto cilası ile silindiğinde ilk günkü parlaklığına sahip olur.

Akrilik küvetler sayesinde hidromasaj (jakuzi) sistemleri gelişmiş, çok çeşitli uygulamalar gerçekleştirilebilmiştir. Basınçlı su ve hava ile uygulanabilen Hidromasaj sistemleri sayesinde daha sağlıklı yaşam koşulları elde edilmiştir. Hidromasaj esnasında organizmalar uyarılmakta, kan dolaşımının vücudun en uç noktalarına kadar ulaşması ile günümüz rahatsızlıklarının büyük bölümünde, eklem ağrılarında, kan dolaşımı bozukluklarında, kas ve kemik hastalıklarında, selülitle travma sonrası rahatsızlıklarda, günün stres ve yorgunluğunun atılmasında tedavi amaçlı kullanılmalıdır.

Copyright © basakdusakabin.com. Demirler İnş. Mad. Tur. Teks. ve Gıda İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.

Sitemizde bulunan ürünlere ait modellerin, desen, aksesuar ve göresellerinde zaman içinde değişiklik gösterebilir.